top of page

Pirmais ieraksts

Jaunās sezonas pirmajā raidījumā runājām par tirdzniecību ar Moskaviju, kas turpinās abos virzienos. Dzintris aicināja klausītājus sūtīt mums informāciju. Lūk ko mums atrakstīja klausītājs, kurš vēlējās palikt anonīms.

Sveiki Kungi, Paldies, ka atkal esat online, trešdienu rīti atkal uomulīgāki.

Par Dzintra interesi par alko eksportu nedaudz insideru info:

Lai uz rusņu eksportētu alko, tam jau uz robežas jābūt ar rusņas akcīzes markām aplīmētam t.i – Rīgā un ne tikai Rīgā ir diezgan milzīgas noliktavas, kur no ES ražotājiem tiek saņemtas pudeles bez markām (jo ES pār robežām sūtot nevajag marķēt), kur tās tiek aplīmētas ar rusņas akcīzes markām un tālāk sūtītas pāri robežai. LV firmas pelna tieši par šo darbu – uzlīmēt marku, noformēt papīrus un aizsūtīt prom.

Vislabāk šos kantorus redz VID akcīzes daļa, jo visa alko kustība tiek elektroniski deklarēta un ir vienota EMCS tīklā visā Eiropā, bet uz pirmo no eksportētāju saraksta izceļās prodimpekss loģistikas grupa, pārējie jāgooglē, bet principā ja ir reģistrēta akcīzes noliktava un ja ir eksportētāju sarakstā, tad šie uzņēmumi arī ir tie kas sūta tos megakvantumus ar alko uz rusņu.

25 views0 comments

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page